Раз у тиждень ми надсилаємо цікаві новини по оздобленню житла та тенденціях будівництва

м. Київ

вул. Саксаганського 133 б

Телефон

+38 097 566 62 68

Працюємо: Пн-Сб

З 8:00 до 19:00

Arquitectura створює трав'яні кришини для Casa DaB в Аргентині

«Архітектура двоякості та ландшафти - це концепція, яку ми зробили на увазі, коли зайшла розмова про створення томів, які забезпечують інтеграцію з місцем»

Arquitectura створює трав’яні кришини для Casa DaB в Аргентині

Arquitectura завершив будівництво двостороннього житлового будинку на окраїні Буенос-Айреса, стан з бетонних та кирпічних стін, а також невдалий верхній рівень, покритий місцевими рослинами.

Будинок для виходу з будинку DaB House, призначений для сім’ї, розташований у зеленій відкритій місцевості на окраїні столиці Аргентини. Місцева студія БАМ! Arquitectura має намір створити компактний будинок з акцентом на матеріальності та естетичному висвітленні. Команда також хотіла, щоб житло охоплювало навколишнє середовище.

«Архітектура двоякості та ландшафти – це концепція, яку ми зробили на увазі, коли зайшла розмова про створення томів, які забезпечують інтеграцію з місцем», – сказала студія.

Трапецієподібний на планеті будинок площею 220 квадратних метрів знаходиться в районі бетонної основи та верхнього рівня, обличчя витонченого кирпічу. Вирізи і невдачі розбивають масиви і дають відмінні моменти, такі як трав’янисті області на другому рівні.

Більші вікна та засклені розвідні двері забезпечують денний світ і свіжий повітряний, а також забезпечують простудну святиню із зовнішнім ландшафтом. Металеві відтінки були додані до конкретної хмари, щоб допомогти заблокувати інтенсивне сонячне вивільнення, все ще можливо природного світу проникати всередині.

«Залізо діє як сито, регулює просвітництво світу», – розповіла студія.

Доріжка з проникаєючого асфальтоукладчика веде до вхідної двері будинку, яка німецького утоплена. Внутрішня програма не підпадає під два етапи.

З’єднання рівнів – це сходи з бетону, дерева, стекла і металу, яка «діє як ядро, місце між двома рівнями, де збираються всі».

Соціальні зони розташовані на рівні землі, де вони переходять у захищений внутрішній дворик. На задньому дворі є найменший і тонкий басейн.

На верхньому поверсі розташовані три спальні і лігво, з усіх яких відкривається вид на трав’янисті ділянки за вікнами. По всьому будинку номера прикрашені керамогранітною підлогою, сучасним декором і приглушеною палітрою кольорів.

Якість світла зіграло ключову роль в просторової конфігурації будинку.

«Світло, один з основних архітектурних матеріалів, використовувався прямим і непрямим чином», – сказали в студії. «Кожне окреме простір було продумано з урахуванням природного освітлення і можливості створення різноманітних атмосфер».

Стійкість також була головною турботою команди дизайнерів. Крім затінення і зелених дахів, будинок оснащений енергозберігаючими приладами. Ландшафтний дизайн включає природну рослинність, яка зрошується дощовою водою.

Створення «зеленої архітектури» є ключовим пріоритетом для Бема! Arquitectura, студія, створена молодими дизайнерами і підприємцями.

Фотографія Федеріко Кайролі.

news