Раз у тиждень ми надсилаємо цікаві новини по оздобленню житла та тенденціях будівництва

м. Київ

вул. Саксаганського 133 б

Телефон

+38 097 566 62 68

Працюємо: Пн-Сб

З 8:00 до 19:00

Готель Opus від Zaha Hadid Architects наближається до завершення в Дубаї

Опус в Дубаї від Zaha Hadid Architects, багатофункціональна будівля, що складається з з'єднаних веж з нерегулярною порожнечею в середині, майже готове до відкриття.

Готель Opus від Zaha Hadid Architects наближається до завершення в Дубаї

Опус в Дубаї від Zaha Hadid Architects, багатофункціональна будівля, що складається з з’єднаних веж з нерегулярною порожнечею в середині, майже готове до відкриття.

Розташований в районі Бурдж-Халіфа, Opus буде єдиним будівлею Дубая, чий інтер’єр і екстер’єр спроектований покійної Захой Хадід, яка заснувала Zaha Hadid Architects (ZHA).

В даний час готуються інтер’єри готелю для готелю ME Dubai, відкриття якого заплановано на 2020 рік. У 20-поверховому житловому комплексі Omniyat розмістяться 12 ресторанів, бар на даху, а також офісні приміщення.

Дві засклені суміжні вежі висотою 100 метрів утворюють форму куба з вигнутою восьмиповерхової порожнечею, яка виглядає так, як ніби вона вирізана з його центру.

Ці вежі з’єднані чотирьохповерховим рівнем атріуму і асиметричним небесним мостом шириною 38 метрів і висотою в три поверхи, підвішеним на висоті 71 метри від землі.

«Дизайн демонструє дивно винахідливе якість роботи ZHA», – сказав Махді Амджад, генеральний директор Omniyat.

«[Це] висловлює скульптурну чутливість, яка заново створює баланс між твердим і порожнім, непрозорим і прозорим, внутрішнім і зовнішнім».

Проекти були вперше представлені в 2007 році Хадід, який помер в 2016 році. Спочатку він повинен був бути завершений в 2018 році, але був відкладений через затримки в будівництві.

Дизайни інтер’єрів Opus, представлені на Лондонському фестивалі дизайну в 2014 році, включають скульптурні балкони, кутові ліжка і скульптуру з висять скляних кульок у вестибюлі.

Opus буде розташований поруч з Burj Khalifa, 828-метровим висотним хмарочосом, спроектованим Skidmore, Owings і Merrill, який залишається безперечним за звання найвищої будівлі в світі.

ZHA недавно завершила будівництво ще одного готелю із зігнутою порожнечею, Дзига в Макао. Три отвори перетинають середину Морфеуса, який використовує інноваційну конструкцію екзоскелета, так що інтер’єри готелю залишаються захаращеними опорними стінами або колонами.

Фото  Лоріана Гінітойу .

news