Раз у тиждень ми надсилаємо цікаві новини по оздобленню житла та тенденціях будівництва

м. Київ

вул. Саксаганського 133 б

Телефон

+38 097 566 62 68

Працюємо: Пн-Сб

З 8:00 до 19:00

Дизайн квартири у мінімалістичному стилі

Мінімалістичний дизайн квартири від Джона Поусона

Дизайн квартири у мінімалістичному стилі

Британський дизайнер Джон Поусон застосував свою фірмову мінімалістичний естетику до квартири Барбікан, яка просто влаштована навколо масиву деревини.

Мінімалістичний дизайн квартири від Джона Поусона

Розташований в лондонському маєтку Барбакана, Джона Поусона, він був відремонтований з використанням світлих поверхонь і невеликої кількості меблів.

«Архітектурне переосмислення простору почалося з ідеї поділу всього до стану порожнечі і використання трьох осей від базової структури для формування нової геометрії», – пояснила студія Поусона.

До перепроектування Поусона квартира містила лабіринт кімнат, які були повністю об’єднані, щоб створити єдиний житловий простір відкритого планування.

Мінімалістичний дизайн квартири від Джона Поусона

У його центрі знаходиться великий квадратний масив меблів, виготовлений з вибіленого клена. Він включає в себе кухню, в якій є білі фасади меблів без ручок, і робочу зону, де жителі можуть працювати.

Повнометражні шафи були вбудовані в усі приміщення, так що особисті речі можна прибирати, а не захаращувати житлові приміщення.

Мінімалістичний дизайн квартири від Джона Поусона

Центральний коридор також допомагає частково приховати одну спальню квартири – в ній раніше було чотири.

Дерев’яні узголів’я ліжка і каркас ліжка були притиснуті до кутовий стіні, направляючи лінії погляду на навколишній міський пейзаж.

Мінімалістичний дизайн квартири від Джона Поусона

Фігурка Будди розташована на товстому мармуровому постаменті в кутку кімнати, одному з п’яти особистих предметів, які клієнти хотіли виділити в своєму будинку.

Він об’єднує три твори мистецтва і підлоговий годинник, всі з яких, як сподівається Поусон, послужать «точками» в іншому рідкісному інтер’єрі.

Мінімалістичний дизайн квартири від Джона Поусона

На іншій стороні центрального коридору знаходиться вітальня, яка прикрашена диваном з дерев’яним каркасом з дуба і журнальним столиком з мармуром Carrera. Ці матеріали також використовувалися для виготовлення обіднього столу, який можна переміщати по різних точках квартири.

Поверхні всюди пофарбовані в білий колір, а підлога виконана в сірому кольорі, що є продовженням бетонного фасаду будівлі.

Проектуючи більше 30 років, Джон Поусон в останні місяці створив інтер’єри в стилі галереї для магазину аксесуарів в Мілані і випустив ітерацію олійної лампи.

Він приєднався до групи дизайнерів і архітекторів, які поставили свій відбиток на знаменитих квартирах Барбікан – ще в 2017 році, обновивши триповерхову квартиру в маєток, включивши в неї мезонін і стіни, пофарбовані в кольори, натхненні Корбюзьє. Фото Гилберта Маккаррагера .

news