Раз у тиждень ми надсилаємо цікаві новини по оздобленню житла та тенденціях будівництва

м. Київ

вул. Саксаганського 133 б

Телефон

+38 097 566 62 68

Працюємо: Пн-Сб

З 8:00 до 19:00

New Story і Ів Бехар представляють перший в світі дизайн для 3D-друку будинків.

Вартість такого будинку складатиме біля 10000 тисяч доларів, а на будівництво потрібно лише 24 години.

New Story і Ів Бехар представляють перший в світі дизайн для 3D-друку будинків.

Сьогодні New Story представила перший в світі проект спільноти 3D-друку, який забезпечить такі необхідні вдома для збіднілих сімей в Латинській Америці. Будинки, які планується почати друкувати цього літа, спроектовані Івом Бехар і командою розробників середовища fuseproject з новими рівнями ефективності та інновацій, що призведе до першої 3D-друку всього потребує спільноти.

Сім’ї, які будуть жити в співтоваристві, з самого початку були залучені до програми з проектування спільноти і будинків – ключовий атрибут процесу планування New Story. Від вибору землі до розташування спільноти, вони говорять про свої унікальні потреби і бажання – населення в основному фермерів і ткачів, яке приблизно порівну розділено між чоловіками і жінками, варіюється за віком від немовлят до людей похилого віку і часто живе в будинках кількох поколінь. Щоб дизайн будинку відповідав потребам сімей, їх життя і очікуваного зростання, New Story і fuseproject організували серію практичних семінарів для розуміння і адаптації планів і проектів відповідно до звичок, потреб, культурою і кліматом спільноти.

«Коли ми поговорили з членами спільноти, ми зрозуміли, що дизайн одного будинку не відповідає потребам і очікуванням», – зазначив Бехар. «Це привело нас до розробки системи, яка враховує різні програми, кліматичні чинники і зростання для сімей і просторів».

Оновлений дизайн відображає прагнення створити вуличну кухню і розширену відкриту зону, щоб жителі могли містити курчат і сади, а також відкрите житловий простір з фонтанами, що забезпечують підвищену вентиляцію. В інтер’єрі 3D-друк унікально включає вбудовані елементи, такі як прилавки на кухні та у ванній кімнаті, сидіння, полиці і виступи в стінах, а також вбудовані структурні гачки для будівельних шаф, складських приміщень і білизняних мотузок. Вигнуті стіни інтер’єру призначені для простої і ефективної очистки, зменшуючи області, в яких може легко розвиватися цвіль.

Вартість такого будинку складатиме біля 10000 тисяч доларів, а на будівництво потрібно лише 24 години.

news