Раз у тиждень ми надсилаємо цікаві новини по оздобленню житла та тенденціях будівництва

м. Київ

вул. Саксаганського 133 б

Телефон

+38 097 566 62 68

Працюємо: Пн-Сб

З 8:00 до 19:00

Проектування та дизайн

Вид ремонтуТерміни, місяцьЦіна, грн за 1 м²
Косметичний1 – 23000
Економ клас1,5 – 33200
Капітальний1,5 – 54000

Багато жителів нашої країни впевнені в тому, що до того моменту, як Ви запрошуєте до свого дому майстрів для проведення ремонтних робіт, Вам необхідно пройти попередню фазу – їм треба замовити дизайн інтер’єру. Причому це повинні бути не просто картинки, що показують, як будуть виглядати кухня, кімнати та санвузли після того, як ремонт буде закінчено, а меблі будуть розставлені, хоча для багатьох жителів нашої країни дизайн – це перш за все двомірне візуалізація і краса. Насправді дизайн – це ще і функціональність!

Той, хто замовляє дизайн проект інтер’єру в Києві, хоче отримати по-справжньому професійні і технічно грамотні візуалізації, плани стель і підлог, підбір плитки і дверей, специфікацію сантехніки і меблів, а також кошторису на матеріали і вартість виконання тих чи інших видів робіт. Отримуючи ці документи, замовник розуміє, скільки йому доведеться витратити грошей на виконання всіх цих ремонтних робіт і закупівлю матеріалів, меблів та сантехніки.

Ось чому багато хто звертається в нашу компанію не тільки тому, що хочуть домогтися краси в своїй квартирі, – вони хочуть заощадити на проведенні ремонтних робіт і зробити так, щоб кожен окремий ділянку житлової або загальної площі житла приносив якусь користь. Ні в якому разі не бажаючи розчаровувати наших замовників, ми готові разом з ними шукати золоту середину між естетичністю і функціональністю і слідувати їй в наступні роки. Так що поспішайте замовити дизайн інтер’єру в нашій компанії.

Переваги роботи з нами.

Коли нам замовляють дизайн проект інтер’єру, ми концентруємося на наших сильних сторонах. Саме вони дозволяють нам досягти максимальних результатів. Про що ж ідеться?

Ми готуємо для наших замовників 3D-зображення. Саме вони дають можливість ще на етапі проектування, перед початком ремонту, уявити, як буде виглядати Ваше житло після завершення ремонтних робіт;

Результати нашого проектування дозволяють домогтися економії в процесі виконання ремонтних робіт;

Ми надаємо знижку на матеріали, які використовували для проектування. Для цього ми уклали угоди з нашими максимально перевіреними постачальниками;

Підписавши договір і вказавши дати виконання проекту дизайну інтер’єру, ми намагаємося ретельно його дотримуватися і не збільшувати терміни виконання робіт. Додайте до цього адекватні оптимальні ціни на наші послуги, набагато нижче, ніж у конкурентів, – і Ви отримаєте кращого партнера, щоб замовити дизайн проект інтер’єру прямо зараз!

Вибирайте нас в якості партнерів по створенню проекту дизайну інтер’єру!

Якщо Вам необхідно привести в порядок свій будинок або квартиру, більш раціонально використовувати всі види приміщень в квартирі (особливо в разі, якщо на одній обмеженій території проживають кілька поколінь), то наша компанія – це саме те, що Вам потрібно! Ми маємо значний досвід у вирішенні подібних завдань.

Ми готові запропонувати Вам кращих виконавців – фахівців в області дизайну інтер’єрів, досвід яких вже давно перевалив за 10 років. Ви можете вибрати будь-який з наявних в наявність варіантів, які різняться між собою вартістю. Наприклад, Ескізний, в який включені лише найнеобхідніші роботи, Робочий – розширений варіант і Повний – в цьому випадку для Вас підберуть матеріали для обробки, сантехніку, плитку, двері, світильники та інше. Ознайомитися з цінами можна на сайті і зателефонувавши з нашими менеджерами. Бажаючи замовити дизайн проект інтер’єру в Москві, вибирайте той варіант, який підійде Вам за вартістю і комплектації робіт.