Раз у тиждень ми надсилаємо цікаві новини по оздобленню житла та тенденціях будівництва

м. Київ

вул. Саксаганського 133 б

Телефон

+38 097 566 62 68

Працюємо: Пн-Сб

З 8:00 до 19:00

П'ять дизайнерських рішень

Делікатеси можуть бути просто місцями, де можна взяти продукти, але архітектори і дизайнери все частіше доповнюють їх яскравими інтер'єрами. Ми вибрали п'ятірку кращих.

П’ять дизайнерських рішень

Делікатеси можуть бути просто місцями, де можна взяти продукти, але архітектори і дизайнери все частіше доповнюють їх яскравими інтер’єрами. Ми вибрали п’ятірку кращих.

Починаючи з магазину в Лондоні з мінімалістськими бетонними вітринами і іншого в Мельбурні з салямі-подібними прилавками, ознайомтеся з повним вибором нижче:

Натура, Великобританія, Ное Галомб і Фінч

«Гладкі і мінімалістичні» інтер’єри цього гастроному в Челсі на заході Лондона обходяться без типового зберігання продуктів в супермаркеті, такого як заповнені гессенськими мішками і пластикові ящики.

Замість цього продукти харчування розташовуються в порядку сезонності і відображаються на складених бетонних полицях, які призначені для порівняння шарів грунту.

Сірі поверхні всюди зміщені у вигляді терраццо, як стільниця, і центральної раковини.

Hunter & Co Deli, Австралія, від Mim Design

Продукти, пропоновані в цьому Мельбурні гастрономі, безпосередньо повідомляли про його інтер’єрах – рожева прилавка з цяткою біля входу в магазин повинна нагадувати нарізану салямі.

Тим часом сферичні підвісні світильники, підвішені до стелі, повинні виглядати як струни маленьких сирних кульок з моцарели, званих боккончіні.

Поряд з невеликим кафе, тут також знаходиться зона дегустації вин рожевого кольору, де відвідувачі можуть посидіти і спробувати різноманітні пляшки, які можна купити.

La Sartine, Франція, Бертран Гийон

Цей гастроном, задуманий як «потужна» альтернатива традиційним провансальським продуктовими магазинами, доповнений безліччю незвичайних деталей декору.

На дубових полицях різних розмірів виставлені упаковані товари, а по підлозі інкрустовані кольорові фрагменти каменю.

Вузька драбина також піднімається по подвійному входу магазину до рівня мезоніну, де у компанії є невелика кулінарна студія.

Finefood, Швеція, від дизайн-студії Note

Фотографії Долини Смерті в Каліфорнії надихнули інтер’єри цього гастроному в Стокгольмі, який був пофарбований в сонячні відтінки, такі як блідо-блакитний і персиково-оранжевий.

«[Колірна палітра] – це прямий переклад варіацій природного освітлення в горах», – пояснив Note Design Studio.

Зелений гватемальський мармур також використовувався для облицювання декількох стін, на відміну від сірого статі з малюнком «ялинка».

Топ 5 ідей для кухні

Віа Порта, Австралія, студія естетів

Спроектована в честь італійського спадщини своїх власників, Via Porta була укомплектована брукованими статями і піщаними гіпсовими стінами, які кивнули вузьких вуличках Риму.

Приєднання до гастроному внизу – мармуровий кафе-бар і оливково-зелені вітальні банкетні зали, де відвідувачі можуть скуштувати страви європейської кухні. Формальна їдальня знаходиться за балконом Джульєтти нагорі.

news