Раз у тиждень ми надсилаємо цікаві новини по оздобленню житла та тенденціях будівництва

м. Київ

вул. Саксаганського 133 б

Телефон

+38 097 566 62 68

Працюємо: Пн-Сб

З 8:00 до 19:00

Ремонт будинку

Приватний будинок ‒ це мрія для багатьох сімей. Особливо, якщо вони складаються  з багатьох членів. І ось, коли омріяна покупка нарешті здійснилася, настав час провести ремонт. Це надзвичайно важливий та комплексний процес, який перевірить на міцність вашу терплячість та здатність планування. Адже для того, щоб отримати ідеальний результат, потрібно звернути увагу на цілу низку важливих аспектів та замовити якісні ремонтні послуги від майстрів. Саме тому варто звертатися лише до справжніх професіоналів своєї справи, а не намагатися додатково зекономити.

Вид ремонтуТерміни, місяцьЦіна, грн за 1 м²
Косметичний1 – 23000
Економ клас1,5 – 33200
Капітальний1,5 – 54000

Етапи проведення ремонту будинків

Ремонт будинків складається з цілої низки етапів, кожен з яких відіграє особливу роль в його проведенні. Перед безпосереднім початком робіт особливу увагу потрібно приділити плануванню. Якісний дизайн-проект дозволить вам врахувати кожну дрібницю в майбутньому інтер’єрі таким чином, щоб розраховувати на максимальний комфорт.

До основних етапів проведення ремонту будинків потрібно віднести:

  1. Заявка в ремонтну компанію «Ремстрой» та підраховування ціни ремонту (в залежності від складності та об’єму робіт).
  2. Підписання договору. Наша компанія працює виключно по офіційним домовленостям, що дозволяє клієнтам розраховувати на виконання робіт в обумовлений термін.
  3. Початок робіт. Покупка та транспортування необхідних матеріалів. Демонтаж старих матеріалів та меблів, якщо ремонт проводиться не в новобудові.
  4. Монтаж комунікаційних систем. Це ключовий процес в приватному будинку, який включає розведення трубо- та газопроводу, водовідведення, прокладки електромережі, зборку щита. Важливо розуміти, що важ будинок є окремим об’єктом споживання енергії, тому її постачання має бути організовано максимально якісно.
  5. Вивіз сміття та планування приміщень. Возведення додаткових стін, якщо це ще не було зроблено.
  6. Обробка стін облицювальними матеріалами ‒ штукатуркою, гіпсокартоном тощо.
  7.  Фінішна обробка поверхонь ‒ поклейка шпалер, фарбування стін, встановлення плитки та  підлоги.
  8. Збірка та монтаж меблів.

Саме ці процеси дозволять зробити ремонту будинку з нуля. При організації ремонту дуже важливо не поспішати та обдумувати кожен свій крок. А також не соромтеся звертатися за порадою до професіоналів своєї справи. Їхній досвід допоможе вам обрати саме той варіант, який дозволить вам розраховувати на максимальний комфорт при проживанні в приватному будинку.

Різновиди ремонту будинків

Вартість ремонту будинку напряму залежить від об’єму виконаних робіт. Саме тому ремонт поділяється на два основних різновида: капітальний та косметичний.

Перший варіант є ідеальним для новобудови. Ви з самого початку займаєтесь реалізацією ретельно спланованого проекту під потреби вашої сім’ї. Він включає всі вищевказані етапи.

Якщо ж ви отримали у власність будинок, який раніше був у експлуатації, то до організації ремонту під ключ варто віднестися не менш відповідально. Перевірте стан комунікаційних мереж, перегородок та стін та прийміть зважене рішення. Адже вартість капітального ремонту завжди вища за косметичний.

Чому саме ми

Компанія «Ремстрой» (Київ) вже більше 15 років пропонує якісні послуги на ринку ремонтних робіт. З нами ви завжди можете розраховувати на лояльні ціни, послуги від висококваліфікованих професіоналів, які здатні перетворити навіть старий будинок на справжній витвір мистецтва.