Раз у тиждень ми надсилаємо цікаві новини по оздобленню житла та тенденціях будівництва

м. Київ

вул. Саксаганського 133 б

Телефон

+38 097 566 62 68

Працюємо: Пн-Сб

З 8:00 до 19:00

Ремонт комерційних приміщень в Києві та області

Ремонт комерційних приміщень потребує професійного підходу, так як він відрізняється рядом вимог і особливостей.

Ремонт комерційних приміщень
Вид ремонтуТерміни, місяцьЦіна, грн за 1 м²
Косметичний1 – 23000
Економ клас1,5 – 33200
Капітальний1,5 – 54000

Приступаючи до робіт, необхідно враховувати, що в залежності від призначення приміщення необхідні спеціальні будівельні та оздоблювальні матеріали. Ремонт комерційних приміщень дуже відрізняється від ремонту квартири – і це проявляється у всьому.

У себе вдома можна «розгулятися» і створити яку завгодно обстановку з будь-яких матеріалів, це лише питання смаку і особистих переваг. Коли мова йде про ремонт комерційних приміщень, експерименти та інша «креативність» можуть обійтися дуже дорого – тут набагато важливіше враховувати практичність, доречність і дотримання певних правил (в тому числі, прописаних на законодавчому рівні).

Два вирішальні чинники у плануванні ремонту таких об’єктів – довговічність результату і вартість робіт. Завжди хочеться, щоб ремонт зберігав свій первозданний вигляд якомога довше, і при цьому обійшовся якомога дешевше.

Ми допоможемо Вам знайти цей баланс і зробити такий ремонт, щоб він вийшов практичним, функціональним і стильним.

На що звернути увагу, плануючи ремонт комерційних приміщень?

Який це буде ремонт – косметичний або капітальний

Це основний параметр, що визначає обсяг робіт і бюджет

Число, розташування і розмір робочих місць

Якщо приміщення комерційне, зазвичай в ньому є робочі місця. При плануванні ремонту необхідно врахувати, що ці місця повинні відповідати законодавству по ряду норм – площа, пожежна безпека, санітарні стандарти, освітленість та ін.

Всі ці вимоги слід продумати заздалегідь щоб не «підганяти» свіжий ремонт комерційного приміщення під параметри законодавства.

Будівельні та оздоблювальні матеріали

Комерційні приміщення, «заточені» на отримання вигоди, повинні бути максимально практичними і простими в обслуговуванні.

Для цього потрібно використовувати такі матеріали, які витримують високі навантаження і при цьому зберігають акуратний зовнішній вигляд протягом довгого часу. Ми допоможемо вибрати оптимальні варіанти, які будуть чудово виглядати в новому інтер’єрі і не зажадають частого оновлення.

При ремонті комерційних приміщень завжди є спокуса заощадити на матеріалах, тому що «все одно ніхто не оцінить». Це помилкове судження, т.к якісні, довговічні матеріали не можуть коштувати дешево.

В даному випадку спроби заощадити «по дрібниці» можуть привести до того, що ювелірно зроблений ремонт буде швидко занепадати – і доведеться постійно стежити за його станом, регулярно щось приклеювати і підфарбовувати. Не варто прирікати себе на такі клопоти – набагато простіше і вигідніше відразу замовити ремонт комерційних приміщень під ключ і зробити все як слід.

Чому варто довірити ремонт Вашого приміщення саме нам?

Ми практикуємо комплексний підхід до ремонту – ми візьмемо на себе всі роботи, від створення дизайн-проекту до його реалізації, аж до виготовлення і розміщення меблів.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте стильний, якісний ремонт комерційних приміщень під ключ при будь-якому исходнике. За ХХ років роботи ми набули колосального досвіду роботи з об’єктами будь-якої складності, і Ви можете бути впевнені в бездоганному результаті.

Ще до початку ремонтних робіт Ви побачите, як буде виглядати приміщення – для цього створюється дизайн-проект. Його наявність дуже прискорює роботу і дозволяє контролювати виконання всіх етапів на шляху до потрібного результату.

Ви можете замовити у нас як повний комплекс робіт, так і будь-яку частину окремо. Кожен проект розглядається індивідуально, і ми завжди пропонуємо декілька рішень з різним «набором» послуг.