Раз у тиждень ми надсилаємо цікаві новини по оздобленню житла та тенденціях будівництва

м. Київ

вул. Саксаганського 133 б

Телефон

+38 097 566 62 68

Працюємо: Пн-Сб

З 8:00 до 19:00

Ремонт котеджу

Ну що ж, ви нарешті підвели до котеджу комунікації. З постачанням води та електрики проблем виникнути не має. Та й водовідведення виконане на високому рівні. Стіни, покрівля та зовнішнє оздоблення ‒ все готове на 100%. Тоді настав час ремонту внутрішніх приміщень. І він за складність нічим не легший за попередні процеси.

Ремонт котеджів ‒ це комплексний процес, який має передбачити всі основні потреби власників таким чином, щоб забезпечити їм максимальний рівень комфорту.

Вид ремонтуТерміни, місяцьЦіна, грн за 1 м²
Косметичний1 – 23000
Економ клас1,5 – 33200
Капітальний1,5 – 54000

Етапи ремонту котеджів

Очевидно, що капітальний ремонт котеджів складається з низки етапів, які дозволяють перетворити голі стіни на затишну оселю, ідеально придатній для чудового відпочинку після стресу від міських буднів.

Організація та проведення ремонту важливий процес, вартість якого напряму залежить від об’єму запланованих робіт. Саме тому ремонт ділять на капітальний та косметичний. Перший проводять з нуля, а другий має на меті оновлення дизайну та ремонтування пошкоджених об’єктів. Косметичний ремонт проводять тільки з тими котеджами, які раніше вже були в експлуатації.

До основних етапів проведення ремонту котеджів під ключ варто віднести:

 1. Планування приміщень. Створення дизайн-проекту, який буде враховувати ваші можливості та побажання.
 2. Розрахування ціни ремонту. Все залежить від складності ремонту, об’єму робіт та якості обраних будівельних матеріалів.
 3. Возведення стін (демонтаж, якщо було заплановане перепланування).
 4. Монтаж комунікаційних систем: газопостачання, водопостачання та водовідведення, електромережа і т.д.
 5. Підготовка поверхонь. Обробка стін штукатуркою або возведення гіпсокартону. Заливка бетонної стяжки на підлогу.
 6. Сантехнічні роботи ‒ установка ванни, душової кабіни, умивальників і т.д.
 7. Фінішне облицювання поверхонь ‒ клейка шпалер, фарбування, встановлення підлоги або натяжних стель.
 8. Складання та монтаж меблів. Фінальна підготовка котеджу до експлуатації. Вивіз сміття.

Переваги співпраці з нами

Компанія «Ремстро» (Київ) незмінно користується повагою своїх клієнтів через цілу низку переваг, на які ви можете розраховувати при співпраці з нами:

 • безкоштовне оцінювання вартості робіт ‒ спеціалісти з нашої компанії оглянуть місце ремонту та зможуть точно підрахувати скільки він буде коштувати, зважаючи на дизайн-проект котеджу;
 • послуги від висококваліфікованих майстрів ‒ у нас працюють тільки професіональні майстри, які можуть похвастатися чималим досвідом роботи над дійсно чудовими проектами;
 • виконуємо роботу в обумовлений термін ‒ ви завжди можете розраховувати на те, що всі роботи будуть виконані за домовлений час;
 • підготовка офіційного договору ‒ всі зобов’язання компанії та клієнта фіксуються в офіційному договорі про надання послуг, ми турбуємося про те, щоб наш клієнт був юридично захищений;
 • лояльна цінова політика ‒ ви завжди можете розраховувати на оптимальну та справедливу вартість наших послуг;
 • тільки надійні матеріали ‒ наші майстри використовують екологічно чисті та якісні матеріали, які можуть запропонувати дійсно тривалий та комфортний термін експлуатації.

Компанія «Ремстрой» ‒ це запорука того, що ваш загородній будинок буде відремонтовано у відповідності до всіх сучасних стандартів якості. Після співпраці з нами ви завжди зможете розраховувати на якісний відпочинок у власному котеджі.