Раз у тиждень ми надсилаємо цікаві новини по оздобленню житла та тенденціях будівництва

м. Київ

вул. Саксаганського 133 б

Телефон

+38 097 566 62 68

Працюємо: Пн-Сб

З 8:00 до 19:00

Ремонт двокімнатної квартири

Двокімнатна квартира є універсальним житлом, яке оптимально підходить як для одинаків, так і для доволі великих сімей. При ремонті двокімнатної квартири дуже важливо продумати функціональність кожного окремого приміщення таким чином, щоб всі члени сім’ї могли насолоджуватися комфортом при перебуванні вдома.

Саме тому ремонт двокімнатної квартири мають виконувати справжні професіонали своєї справи, які здатні запропонувати високу якість послуг за оптимальну вартість.

Вид ремонтуТерміни, місяцьЦіна, грн за 1 м²
Косметичний1 – 23000
Економ клас1,5 – 33200
Капітальний1,5 – 54000

Види ремонту двокімнатної квартири

Перш ніж шукати бригаду для виконання ремонтних робіт під ключ або закуповувати будівельні матеріали варто все ретельно спланувати. І перш за все визначитися з видом ремонту, який необхідний саме для вашої квартири. Всього їх можна розділити на два основних різновиди:

 • капітальний;
 • косметичний.

Особливості капітального ремонту

Капітальний ремонт є єдиним можливим варіантом при покупці двокімнатної квартири в новобудові. Це комплексний процес, який передбачає втручання в кожний аспект та в кожну технічну характеристику квартири.

Під час такого ремонту варто особливо ретельно зайнятися плануванням або переплануванням житла та подбати про монтаж або встановлення якісних комунікаційних комунікацій.

Можна виділити такі основні етапи проведення капітального ремонту:

 1. Демонтажні роботи. Зняття старих облицювальних матеріалів, демонтаж меблів, ушкоджених стін або перекриття.
 2. Вивіз сміття та повна очистка приміщень.
 3. Заміна (демонтаж) старої та заливка нової стяжки.
 4. Вирівнювання несущих стін за допомогою штукатурки.
 5. Встановлення та вирівнювання додаткових стін при переплануванні квартири. Для цього може використовуватись цегла або гіпсокартон.
 6. Встановлення комунікаційних систем.
 7. Монтаж сантехніки.
 8. Фінішне покриття стін та підлоги.
 9. Встановлення предметів інтер’єру ‒ меблів, фурнітури тощо.

Капітальний ремонт проводиться з нуля, тому перед початком робіт потрібно ретельно спланувати кожен етап. Передчасно оберіть матеріали, розробіть при необхідності нове планування, а також подбайте про підбір відповідного стилю дизайну інтер’єру для вашої квартири.

Особливості косметичного ремонту

На відміну від капітального, косметичний ремонт проводиться найчастіше в квартирах, які вже знаходяться в експлуатації. Після років проживання облицювальне покриття, комунікаційні системи або предмети інтер’єру могли втратити свої властивості або красивий зовнішній вигляд. Про це може подбати саме косметичний ремонт.

Він не передбачає втручання в роботу комунікаційних систем або перепланування квартири. Лише невеличку модернізацію для більшого комфорту при експлуатації.

Найчастіше при косметичному ремонті виконуються такі роботи:

 • оновлення облицювального покриття ‒ фарбування стін або заміна шпалер;
 • заміна або ремонт покриття для підлоги;
 • приховування елементів комунікаційних систем ‒ труб, батарей тощо;
 • ремонт або монтаж нових дверей;
 • заміна меблів або техніки.

Чому саме ми

Компанія «Ремстрой» користується повагою власних клієнтів через цілу низку переваг, які ви отримуєте при співпраці з нами. Ми пропонуємо оптимальні ціни на послуги висококваліфікованих майстрів, які займаються своєю роботою сумлінно та ретельно

З нами ви завжди можете розраховувати на виконання всіх ремонтних робіт в оговорений термін, використовування екологічних та якісних матеріалів та створення офіційного договору при замовленні наших послуг.