Раз у тиждень ми надсилаємо цікаві новини по оздобленню житла та тенденціях будівництва

м. Київ

вул. Саксаганського 133 б

Телефон

+38 097 566 62 68

Працюємо: Пн-Сб

З 8:00 до 19:00

Ремонт трикімнатної квартири

Ремонт 3-кімнатної квартири ‒ це надзвичайно важливий процес, до якого потрібно віднестися максимально ретельно та уважно. Тільки продумавши кожну дрібницю у власному житлі, ви зможете розраховувати на максимальний комфорт.

Трикімнатна квартира ‒ це ідеальне житло для досить великої сім’ї. Але щоб воно максимально відповідало вашим вимогам, потрібно звернутись до справжніх професіоналів, які допоможуть вам подбати про належний функціонал та комфорт кожної кімнати.

Вид ремонтуТерміни, місяцьЦіна, грн за 1 м²
Косметичний1 – 23000
Економ клас1,5 – 33200
Капітальний1,5 – 54000

Основні види ремонту 3-кімнатної квартири

Перш ніж замовляти ремонт у майстрів та купувати будівельні матеріали потрібно розібратися з основними цілями проведення ремонту. Якщо ви тільки-но придбали квартиру в новобудові або хочете кардинально оновити стару квартиру, якою користуєтеся вже багато років, то варто замовити капітальний ремонт під ключ.

Іншим вибором є косметичний ремонт. Це оптимальний варіант для квартир, яким варто оновити дизайн чи замінити пошкоджені поверхні. Косметичний ремонт не передбачає грубого втручання в планування житла або заміни комунікаційних мереж.

Особливості капітального ремонту

Як вже було сказано, капітальний ремонт для квартир в новобудовах або зі зношеним зовнішнім виглядом та комунікаційними системами. Це комплексний вид робіт, який передбачає цілу низку змін в житлі:

 • перепланування;
 • демонтаж старих матеріалів та нанесення нових;
 • встановлення нових меблів;
 • оновлення або повна заміна комунікаційних систем.

Капітальний ремонт потребує значних вкладень з боку власника. В новобудовах вартість ремонту 3-кімнатної квартири може досягати близько 60% від загальної вартості житла. Саме тому варто максимально якісно розпланувати ремонт таким чином, щоб отримати якісний результат на десятки років вперед.

Капітальний ремонт складається з таких основних етапів:

 1. Демонтаж старих меблів, облицювальних матеріалів, комунікаційних систем, стяжки на підлозі тощо (для новобудов цей етап непотрібен).
 2. Вивіз сміття та підготовка приміщень для проведення ремонтних робіт.
 3. Заливка стяжки.
 4. Встановлення нових стін при перепланування та їх обробка (включно з несущими стінами) штукатуркою.
 5. Проектування та встановлення комунікаційних мереж.
 6. Облицювання покриття стелі.
 7. Встановлення сантехнічних пристроїв.
 8. Монтаж фінішних матеріалів на стіни, встановлення матеріалу на підлогу.
 9. Завіз, складання та монтаж меблів.

Ретельно спланувавши кожен з цих етапів, ви зможете розраховувати на дійсно якісний ремонт, який буде відповідати всім вашим потребам на 100%.

Особливості косметичного ремонту

Косметичний ремонт необхідний в тих випадках, коли квартира втратила зовнішній лиск. Багато пошкоджень накопилося за роки експлуатації, тому настав час подбати про ремонт або заміни підлоги, матеріалів на стелю, стені тощо.

Косметичний ремонт не передбачає зміну планування з нуля. Він не підходить для новобудов, але дозволяє кардинально змінити зовнішній вигляд квартири через заміну стилю дизайну або перепланування розміщення меблів.

Найчастіше косметичний ремонт передбачає такі основні види робіт:

 • демонтаж та заміна облицювального покриття на стіні, стелі або підлозі;
 • демонтаж старих меблів та збір й встановлення нових;
 • ремонт дверного полотна (як вхідних дверей так і міжкімнатних) або їх заміни.

З компанією «Ремстрой» ви завжди зможете розраховувати на оптимальні ціни та послуги від висококваліфікованих майстрів, які зможуть зробити ваше житло неперевершеним.