Раз у тиждень ми надсилаємо цікаві новини по оздобленню житла та тенденціях будівництва

м. Київ

вул. Саксаганського 133 б

Телефон

+38 097 566 62 68

Працюємо: Пн-Сб

З 8:00 до 19:00

Стек Хаус / архітектор Марлон Блеквелл

ілянка трапецієподібної форми площею 10 000 квадратних фунтів проходить по діагоналі струмком із сухим руслом.

Стек Хаус / архітектор Марлон Блеквелл

Опис тексту, наданий архітекторами. Будинок L-Stack відповідає на аномалію сайту, встановлену в щільному мікрорайоні міста біля міського парку. Ділянка трапецієподібної форми площею 10 000 квадратних фунтів проходить по діагоналі струмком із сухим руслом. Міська сітка та скромний масштаб існуючих будинків у мікрорайоні посилюються за допомогою стратегії з’єднання та укладання форм.

По суті, новий порядок накладається на заповнений урочище земель, яке було недобудовано ще з початку 19 століття з міста Файєтвілла. Отримана схема – це конфігурація “L”, яка підрозділяє внутрішню програму та сайт на приватні та державні установи. Ретельно розміщена скло, що укладена в скло, шарнірно поєднує два широких 18-футових ящиків, що утворюють будинок будинку.

В інтер’єрі цокольний поверх організований як лінійний відкритий план із з’єднувальними терасами вздовж та прилеглих до струмка. По всьому будинку вікна та мансардні світильники влаштовані таким чином, щоб забезпечити контрольовані погляди, освітлення, відчуття приватності та можливості спостерігати за динамічною природою струмка. Сходи проникає в нижню частину другого поверху. Тут приватні простори є більш стриманими та стільниковими, однак усі простори відкриваються на зал, який служить загальним сімейним простором для читання, офісної роботи чи перегляду телебачення. Основними матеріалами для інтер’єру є тикові підлоги, венге, волоський горіх та млин з білого дуба та пофарбовані акцентом стіни з дерев’яної дошки. Великі сталеві віконні вікна надають місця для сидіння або сну.

Зовнішня облицювання – це унікальна система дощових екранів, що поєднується зі стійким до гниття бразильським червоним деревом. Дерев’яний екран знімається з гумової підкладки і укладається і прикручується до площини, створюючи ефект горизонтального жалюзі на довгих стінах. Система облицювання забезпечує 50% прозорість і сприймає стіни феноменальною напівпрозорістю. Торцеві стіни – це або чорна металева обшивка, або скляні вітрини.

news