Раз у тиждень ми надсилаємо цікаві новини по оздобленню житла та тенденціях будівництва

м. Київ

вул. Саксаганського 133 б

Телефон

+38 097 566 62 68

Працюємо: Пн-Сб

З 8:00 до 19:00

Студія Джексона Скотта, Проект OCБ Дім.

Сіднейський архітектор Скотт Джексон планував одноповерховий будинок OCM, щоб мінімізувати втрати.

Студія Джексона Скотта, Проект OCБ Дім

Розмір стандартної фіброцементной панелі визначив пропорції цього простого будинку в Новому Південному Уельсі, спроектованого студією Джексона Скотта.

Сіднейський архітектор Скотт Джексон планував одноповерховий будинок OCM, щоб мінімізувати втрати.

Будівля має простий, прямолінійний план поверху, довжина і ширина якого відповідають розмірам облицювального матеріалу. Але він також може похвалитися яскравими рисами, включаючи геометричний візерунчастий фасад і велику криту веранду.

«У країні, де вартість будівництва є однією з найвищих у світі, ефективність будівництва може істотно знизити вартість будівництва», – сказав Джексон Dezeen.

«Ми повинні були ретельно продумати, як побудувати цей будинок, щоб гарантувати, що проектні наміри залишалися сильними, в той час як деталі і методи будівництва залишалися простими. Це гарантувало, що наші ідеї могли бути легко передані і побудовані на місці вчасно ».

Клієнт для будинку – торговець ринку, що спеціалізується на мексиканській їжі. Він успадкував ділянку землі площею 500 квадратних метрів в Байрон-Ширше, де він виріс, після того, як його батько помер і вирішив, що це буде відмінне місце для будівництва будинку, де він міг би одного разу виростити сім’ю.

Бриф, за словами Джексона, призначався для «простого, зручного будинку з приємними лініями і скромними матеріалами».

Джексон вибрав облицювання будинку фіброцемент, оскільки цей матеріал мав стійкі і економічні переваги, але також був простий в установці і надає будівлі легкий вид.

Дерев’яні бруси були додані до фасаду для захисту стиків між фіброцементними листами. Пофарбовані в чорний колір, щоб відповідати облицюванні, вони створюють декоративний геометричний малюнок, який також визначає розмір і розташування вікон.

Темне облицювання контрастує з щедрим використанням деревини. Листяні породи вирівнюють стіни, палубу і стелю веранди, а фанера покриває стіни і стелі всередині будинку.

«Що стосується сировинних природних матеріалів, ми завжди прагнемо до місцевого виробництва», – пояснив Джексон.

«Переважною деревиною листяних порід, використовуваної для цього будинку, є австралійський чорний козел, вирощений на північному узбережжі Нового Південного Уельсу. Фанера Hoop Pine була вирощена і виготовлена ​​в прилеглому Квінсленді », – продовжив він.

«Ці матеріали, отримані з місцевих джерел, допомогли скоротити кількість вуглецевих миль, а також заземлити будинок і надати йому відчуття місця».

Будинок розташований в задній частині ділянки, щоб надати йому північний вид на газон і сади.

Усередині макет створює чіткий поділ між комунальної і більш приватної зонами.

Велика частина будинку площею 97 кв. М зайнята вітальні і їдальні відкритого планування, розташованої прямо за верандою. Ця кімната виходить із суміші засклених і суцільних дверей, тому мешканці можуть варіювати ступінь відкритості та прозорості, яку вони хочуть.

З протилежного боку будинку три однакові за розміром спальні з двоспальними ліжками розташовані поруч з однією ванною кімнатою і окремої підсобної кімнатою.

Оформлення інтер’єру зберігається простим. Поліровані бетонні підлоги у всьому будинку пом’якшені темними тонами килимів.

Дерев’яні меблі відповідає внутрішній обробці, особливо на кухні. Ця область також прикрашена чорної плиткою, яка відповідає зовнішнім облицюванні, а ванна кімната пофарбована в аналогічний темний відтінок.

news