Раз у тиждень ми надсилаємо цікаві новини по оздобленню житла та тенденціях будівництва

м. Київ

вул. Саксаганського 133 б

Телефон

+38 097 566 62 68

Працюємо: Пн-Сб

З 8:00 до 19:00

10 головних трендів в дизайні кухні на 2019 рік

Кілька десятиліть тому кухня була захована в глибині будинку. Це було місце, де готували їжу і мили брудний посуд.

10 головних трендів в дизайні кухні на 2019 рік

Кілька десятиліть тому кухня була захована в глибині будинку. Це було місце, де готували їжу і мили брудний посуд. Перенесемося в 2019 році, і кухня буде грати зовсім іншу роль. Сьогодні кухня – це центр будинку, місце, де всі збираються разом на початку дня або після довгого дня. Тепер, замість цього, кухня виставлена ​​напоказ у всій її красі і теплі в самому центрі будинку.

Кухні сильно змінилися за десятиліття, і планування вашої кухні переробляти дуже важливо. Технологічні досягнення і зміна соціальної динаміки в значній мірі сприяли зростанню сучасної кухні. Набагато більше уваги приділяється домівках з відкритим плануванням, які обертаються навколо кухні, щоб усі могли бути разом. Як і в будь-якій сучасній тенденції дизайну, чисті і прості стилі стали фаворитами для домовласників, і природне світло стає невід’ємним аспектом загального зовнішнього вигляду і функцій кухонного простору.

З урахуванням рекомендацій експертів по дизайну, ось 10 головних тенденцій в дизайні кухні, які ми очікуємо побачити в 2019 році.

Тенденція № 1. Розумні Кухні

10 головних трендів в дизайні кухні на 2019 рік

Технологія увійшла в кухню в повну силу, а не тільки у вигляді модних гаджетів і приладів. Сьогодні ви можете мати кухню з технологією, інтегрованої в кожну функцію і прилад – від змішувачів до холодильника і освітлення. Це те, що ми називаємо розумною кухнею.

Розумні кухні – розвивається аспект дизайну. Насправді, багато кухні сьогодні побудовані з нуля. Для старих кухонь домовласникам можуть бути додані датчики, розумні гаджети та інші пристрої.

Прості доповнення – це кухонні змішувачі, оснащені системою контролю руху, які можуть відчувати присутність рук під ними і включаються автоматично або пробують функцію в один дотик. Холодильники, які можуть попередити вас, коли ваші продукти закінчуються, або кавоварка запрограмована, щоб ваш кави був готовий, коли ви прокидаєтеся. Існує також гаджет, який контролює ваші яйця, повідомляючи вам, які з них майже погано. Не забудьте оновити систему освітлення, дозволяючи контролювати все джерела світла зі смартфона або планшета.

Тенденція № 2. Кольори кабінету: нарешті-то з’явилися темні кольори, і білий вже в дорозі!

10 головних трендів в дизайні кухні на 2019 рік

Хоча білі шафи – це класичний вид, який можна використовувати практично в будь-якому стилі кухні, ми поступово починаємо бачити їх на виході! Ми очікуємо, що популярність білого буде знижуватися протягом 2019 року. Щоб розбити повністю білу кухню, очікуйте побачити острова в різних кольорах фарби або кольорах дерева. Змішання обробки створює необхідний акцент і додаткові кольори для хороброго серця.

Ці поп-кольори будуть найбільш популярні в відтінках синього і зеленого. На додаток до цих нейтральним відтінкам природи, на кухні з’являється ще одна колірна гамма – темні тони дорогоцінного каменю: чорний, темно-синій, смарагдово-зелений і навіть сливовий. Це здивує вас тим, наскільки добре темні кухонні шафи можуть працювати і / або збільшувати кухонний простір з його драматичним і розкішним відчуттям.

Темні кухонні шафи демонструють повну елегантність і глибоку багату розкішну атмосферу, чого немає в інших варіантах. Вони кидають кухню в тонкій драматичної суті. Тим не менш, ви повинні бути обережні, щоб не пересилити кімнату, змушуючи її відчувати себе постійно темної. Але все більше і більше домовласників стають сміливішими і вибирають кухню з темними корпусами в 2019 році. Чекайте побачити тонни чорного і темного кольорів в наймодніших будинках 2019 року.

Тенденція № 3. Модернізовані дизайни, матеріали і текстури

У той час як стилі, такі як сільський будинок і модерн середини століття, все ще популярні, домовласники стають більш обтічними в їх загальній естетиці, дизайні та альтернативних матеріалах для кухонь. Вільна від стресу середовище – це те, що ви хотіли б повернути додому і заглушити повсякденні життєві стреси. Що зазвичай означає простоту. Прості погляди – все про сучасні чистих лініях. Вони залишатимуться величезним хітом протягом 2019 року. Погляньте на наш портфель ремоделювання будинку для дизайнерських ідей.

В останні кілька років видалення верхніх настінних шаф стало зростаючою тенденцією, оскільки воно відкриває візуальний простір, завдяки чому кухня виглядає набагато більше і яскравіше. Це дозволяє вам використовувати простір стільниці більш продуктивно. Не кажучи вже про те, що більшість людей все одно не можуть дістати те, що знаходиться на верхніх полицях шафи. Хоча відкриті полиці були б чудовою альтернативою, якщо потрібне додаткове місце для зберігання або бажаний елемент фокусування.

Коли ми говоримо обтічний, ми не хочемо прирівнювати це до нудного. Отже, розглянемо матеріали з текстурою. Якщо ви використовуєте відкриті стелажі, чорнову деревину, щоб привнести природні елементи або металеві труби для більш індустріального підходу. Плитка для підлоги в натуральному камені або облицювальна плитка, яка виліплена, скошена або покладена в стопку, є ідеальною точкою фокусу. Ці цікаві текстури сильно відрізняються від звичайних полірованих або глянцевих покриттів, які ми бачимо всюди. Ви можете навіть хотіти розглянути стельову обробку, щоб принести той доданий удар. Кесонні, підносні і дерев’яні балки є ідеальним вибором для розгляду.

Тенденція № 4. Кварц все ще король

10 головних трендів в дизайні кухні на 2019 рік

Для високоякісних кухонних стільниць кварц все ще панує. Матеріал надзвичайно витривалий, може тривати практично вічно, його легко підтримувати і він має антимікробну дію. Граніт, головний конкурент у високоякісному кронштейні, вимагає трохи більше обслуговування.

Коли кварцові стільниці вперше з’явилися на ринку, головною турботою була відсутність різноманітності з точки зору кольору і обробки. Але з часом, завдяки технологіям, виробники надали широкий вибір кольорів на вибір, а також реалістичні кам’яні візерунки. Ви навіть можете обробити кварц складними вихорами і великими прожилками, щоб імітувати інші матеріали, такі як натуральний камінь. Ці унікальні стилі стали дуже популярними.

Але є помітна тенденція до більш м’яким і більш нейтральним кольорам. Все більше і більше домовласників вибирають такі кольори, як: сірий, темно-сірий, кремовий або білий. Шаблонні переваги змінилися на прожилки з частинок, які ми бачили в минулі роки. Це безумовно слід тенденції до більш чистим стилям, поміченим в більшості домашніх просторів.

У той час як ми все ще перебуваємо на темі робочих поверхонь, важливо згадати зростаючу популярність композитних мийок. Це раковини з того ж матеріалу, що і стільниця. Це створює більш чистий зовнішній вигляд і значно спрощує очищення та обслуговування. Тим не менш, це буде важка битва з все ще дуже популярними раковинами з нержавіючої сталі і ферми.

Тенденція № 5. Ефективне рішення для зберігання даних

10 головних трендів в дизайні кухні на 2019 рік

Одне з найбільших незручностей з кухонними шафами – непотрібна витрата простору. Структура основних полиць і ящиків залишає багато пустого місця. Найгірше те, що обсяг пам’яті, доступний часто занадто мало для деяких ваших більших речей або навпаки: воно занадто широке і не дає вам способу правильно і ефективно організувати простір.

Однією з основ функціональної кухні є кухонне сховище. Якщо він неадекватний або неефективний, ви зіткнетеся з нескінченними розчаруваннями і проблемами. Щоб протистояти цим проблемам зберігання, домовласники починають шукати кращі рішення для зберігання в шафах. Вони можуть включати в себе: гаражі для дрібної побутової техніки, роздільники висувних ящиків для столових приладів і посуду, висувні ящики для спецій, роздільники лотків, висувні лотки і лотки для каструль і сковорідок; а також шафи для сміттєвих кошиків для сміття і вторсировини і / або глибокі ящики. Це полегшить зберігання продуктів, напоїв та дрібної побутової техніки.

У 2018 року також буде представлений ряд нових варіантів зберігання на всій кухні, спрямованих на те, щоб зробити повсякденне життя легшим і зробити приготування їжі захоплюючим.

Тенденція № 6. Побутова техніка: нові стилі і переваги

10 головних трендів в дизайні кухні на 2019 рік

Стилі побутової техніки, як і вся інша кухня, теж зазнають великі зміни! Давно минули часи відповідності сріблястих приладів. У 2019 ми очікуємо побачити прилади різних кольорів та оздоблення. Фактично, типові набори приладів з нержавіючої сталі зроблять ваш будинок дуже застарілим. Побутові прилади з нержавіючої сталі домінували на ринку протягом досить довгого часу, тому не дивно, що в гру вступає інша обробка. Фактично, типові набори приладів з нержавіючої сталі зроблять ваш будинок дуже застарілим. Щоб йти в ногу з тенденцією, вибирайте унікальні кольору і проявляйте творчий підхід з невідповідністю. Деякі з найдорожчих і стильних печей зараз представлені в рубіново-червоних і яскравих синіх тонах. Хоча ми розуміємо, що це може не відповідати особистим смакам кожного домовласника, Ми рекомендуємо вам повернути цю ретро-тенденцію і зробити її своєю. Традиційно побутові прилади продаються в люксах, але стає все більш популярним знаходити холодильники в вінтажному стилі, що продаються окремо. Це безперечно відхід від колись традиційних повністю білих приладів. Однак в наші дні домовласники, схоже, готові експериментувати з більш широким діапазоном тонів на кухні.

10 головних трендів в дизайні кухні на 2019 рік

Навіть інтерес до «обов’язковим» комерційним діапазонами, схоже, трохи згасає. Все більше і більше кухонь хочуть включати індукційні варильні панелі з окремими одностінними духовками. Ця тенденція може бути дорожче, ніж комерційні діапазони і часто займають більше місця. Але, як і в багатьох з цих тенденцій, естетика є серйозною проблемою. Все більше домовласників хочуть переходу з більш поширеного комерційного виду.

Зміни також відбуваються в світі духовки. Парові машини швидко стають новим обов’язковим приладом. Вони готують їжу набагато швидше, зберігають харчові живильні речовини і смак краще, ніж звичайні духовки. Залишаючи ваші страви соковитими і смачними, як якщо б ви обідали поза домом. Ви обмежені в проході, а потім подумайте про те, щоб отримати французьку дверну духовку. Вони не тільки стильно виглядають, але і оснащені Bluetooth, що дозволяє дистанційно керувати функціями духовки зі смартфона. Застряг у пробці, що не турбуйся більше.

Тенденція № 7. Настил з листяних порід – все ще сяюча зірка, але керамічна плитка стоїть на його п’ятах

10 головних трендів в дизайні кухні на 2019 рік

Паркетні підлоги як і раніше дуже популярні, коли справа доходить до кухонних підлог. Але другий найпопулярніший варіант, керамічні підлоги, збирається залучити більше уваги. Завдяки технології, керамічні підлоги тепер доступні в широкому асортименті дизайнів, стилів і розмірів.

Наприклад, ви можете отримати керамічну плитку, яка виглядає точно так само, як паркет. Тому, якщо ви хочете зберегти зовнішній вигляд листяних порід, але хочете використовувати матеріал, який легше підтримувати, подумайте про використання кераміки. На додаток до дерева керамічна плитка може бути розроблена, щоб нагадати ряд інших матеріалів, включаючи натуральний камінь. Навіть текстура поверхні змінена, щоб імітувати ці матеріали.

З точки зору розміру, вам більше не потрібно йти на традиційні розміри. Здається, що небо – це межа різноманітності і плиток більшого формату. Ви можете отримати одну плитку з дощок, яка буде нагадувати справжні широкі дошки з твердої деревини, коли вони лежать на підлозі. Або ви можете отримати виготовлену на замовлення плитку для створення кухні з унікальним малюнком.

Тенденція № 8. Однорівневі багатоцільові кухонні острова

10 головних трендів в дизайні кухні на 2019 рік

Кухонні острова більше не є запізнілою думкою або чимось маленьким, щоб втиснутися в простір. Вони стали фокусами і центром кухні. Одним з виникаючих змін є однорівневе збільшення розмірів, яке обслуговує кілька застосувань; тим більше що в дизайні кухні ми бачимо менше місця на стінах. Кухонний острів покликаний вплинути, а його дизайн повинен заявити про себе.

Великі кухонні острова 2018 року стануть майстром на всі руки. Вони будуть мати шафи для зберігання речей і будуть оснащені різними пристосуваннями, розташованими під прилавком, а також забезпечать розміщення в якості звичайного обіднього і / або питного бару. Щоб пристосувати збільшений розмір, ми бачимо тенденцію до розширення кухонного острова в житлові приміщення в будинках з відкритим плануванням. Це гарантує, що кухонний острів може бути багатофункціональним, не захаращуючи простір на кухні.

Тенденція № 9. Красиві тенденції Backsplash

Backsplash можуть бути забавною частиною будинку, щоб прикрасити. Однак у цих кахельних плит на кухнях завжди з’являються нові тенденції та стилі. З усіма постійними змінами, хто може не відставати? Ми тут, щоб допомогти, з вашим керівництвом по тенденціям і стилям щитка 2019 року.

Насамперед, плитки метро відсутні! Добре, може бути, в повному обсязі, але якщо домовласники використовують їх в ці дні, то вони використовують більш великі. Люди переходять до великих плиток і плиток з різними текстурами або візерунками. Вибір кольору тут нескінченний. Це залежить тільки від інших квітів, які ви вибираєте на своїй кухні, і, звичайно, від особистого смаку. Колірна гамма зараз буде дуже модною і дозволить вам стати більш креативним з вашим дизайном. Нейтральні візерунки з природною текстурою – ще один варіант для тих, хто шукає класичний образ.

Ще одне велике зміна, яку ми спостерігаємо в плитах – це їх розмір і частина стіни, яку вони покривають. Великі плити вступають у володіння. Ці плити можуть бути мармуром, кварцом, деревом, міддю, нержавіючої сталлю, склом …. список продовжується вічно! Що стосується покриття стін, то сплески піднімаються до стелі. З виходом верхніх шаф домовласникам залишається більше місця на стіні. Коли справа доходить до декорування цього простору, зворотні бризки плитки є популярним вибором.

Тенденція № 10. Спілкування на свіжому повітрі

В прямому сенсі! Домовласники з’єднують кухню з відкритим простором або патіо. Вони також додають точки входу з кухні в зовнішні зони розваг. Встановивши скляні двері на своїй кухні, ви можете легко поєднати ці два простору в вашому домі.

Висновок

Нехай ці майбутні тенденції послужать ідеями дизайну для ремонту кухні або будівництва нового будинку в 2019 році. Ці ідеї поєднують в собі краще в функціональності і естетики, щоб створити ідеальну кухню.

news