Раз у тиждень ми надсилаємо цікаві новини по оздобленню житла та тенденціях будівництва

м. Київ

вул. Саксаганського 133 б

Телефон

+38 097 566 62 68

Працюємо: Пн-Сб

З 8:00 до 19:00

Укладання плитки

Укладання плитки ‒ це дуже популярна послуга при проведенні ремонту. Це й не дивно, адже керамічна плитка є одним з затребуваних облицювальних матеріалів. Вона практична, екологічна і відрізняється красивим зовнішнім виглядом та приємною тактильністю.

Звісно поставити плитку можна й самостійно, подивившись відповідні відео, але найкращим рішенням стане звернення в компанію «Remstroy». Наші майстри виконають свої зобов’язання максимально  якісно, щоб встановлена плитка змогла милувати вам очі дуже довгий експлуатаційний термін.

Особливості укладання керамічної плитки

Дуже важливо, щоб встановлення плитки відбувалося з дотриманням усіх актуальних правил і з використанням сучасних матеріалів. Тільки таким чином користувач може сповна насолодитися вищевказаними перевагами даного матеріалу.

Тож яким чином відбуваються плиточні роботи? Процес передбачає відразу декілька етапів, кожен з яких має критичне значення для успіху цих ремонтних робіт. До цих етапів варто віднести:

  1. Підготовка основи під плитку.
  2. Створення розмітки підлоги або стіни, куди встановлюється плитка.
  3. Укладання плитки за вибраною технологією.

Підготовка основи під плитку

Ложити керамічну плитку варто тільки на максимально рівну поверхню. Тільки таким чином вона зможе забезпечити користувача максимальним терміном використання, а також відрізнятися дійсно красивим зовнішнім виглядом.

Якщо основа має хоч якісь нерівності, їх потрібно виправити перш ніж приступати до основних робіт. Також для підготовки стяжки виконують такі дії:

  • знежирюють основу;
  • ґрунтують цементне покриття (це робиться для максимально якісного зціплення плитки з поверхнею).

Майстри «Ремстрой» виконують підготовку основи тільки при максимально якісному освітленні, що дозволяє уникнути будь-яких недоліків і встановити плитку на максимально рівну поверхню.

Створення розмітки

Укладка керамічної плитки передбачає використання розмітки, яка дозволяє визначити, де і яким чином буде встановлена плитка. Це дуже допомагає завчасно дізнатися, де саме плитку потрібно обрізати або встановити під відповідним кутом.

Встановлення плитки

Останній етап даного виду ремонтних робіт, який передбачає декілька підпроцесів. Спочатку майстер наносить розчин клею на завчасно підготовлену основу та розрівнює його шпателем. Цей процес послідовний, площа нанесення розчину одночасно рідко перевищує 1 м2, оскільки в іншому випадку клей почне підсихати.

Далі плитка змочується водою та акуратно встановлюється у визначене місце. Майстер декілька разів стукає по плитці, що допомагає більш якісно її зафіксувати. Укладання плитки починається від центру поверхні й повільно рухається до її країв (це може бути як стіни, так і стільниця, або будь-яка інша робоча поверхня).

Якщо плитка встановлюється на підлогу, та майстер повільно просувається до виходу, щоб ніяк не пошкодити плитку після завершення всіх робіт.

Після встановлення плиток майстер наносить шви між ними. Вони бувають таких видів:

  • структурними;
  • периметральними;
  • установочними.

З матеріалом (та його кольором) для швів потрібно визначитися ще до початку встановлення матеріалу. Вартість робіт напряму залежить від площі поверхні та різним додатковим особливостям (наприклад, плитка у формі стільників вкладається важче через більшу кількість кутів). Основною ціллю компанії «Ремстрой» є покращення міста та житла для всіх мешканців, які в ньому проживають. Саме тому наші майстри є справжніми професіоналами своєї справи, які недорого зможуть виконати роботу будь-якої складності. З нами ви завжди можете розраховувати на якісне встановлення керамічної плитки в Києві, ціна якого зможе вас приємно здивувати.