Раз у тиждень ми надсилаємо цікаві новини по оздобленню житла та тенденціях будівництва

м. Київ

вул. Саксаганського 133 б

Телефон

+38 097 566 62 68

Працюємо: Пн-Сб

З 8:00 до 19:00

WOHA спроектує Сінгапурський павільйон для World Expo 2020

WOHA був обраний для розробки павільйону в Сінгапурі для Всесвітньої виставки Dubai 2020.

WOHA спроектує Сінгапурський павільйон для World Expo 2020

WOHA був обраний для розробки павільйону в Сінгапурі для Всесвітньої виставки Dubai 2020. В рамках теми «Природа, виховання, майбутнє» павільйон буде прагнути продемонструвати «історію Сінгапуру з подолання фізичних обмежень у вигляді невеликої острівної міста-держави і його адаптації до перетворення в дуже придатний для життя і стійкий місто».

Основна концепція споруди полягає в створенні зеленого оазису в Аравійській пустелі, що представляє, як велика архітектура може співіснувати з природою. Сінгапур архітектурна практика зачала бачення майбутнього для сталого міста, де архітектура може реально зробити «значний внесок у боротьбу з наслідками зміни клімату».

Сінгапур павільйон, розташований в області сталого розвитку Округу Експо, підкреслить стійкість і впорядкованість статус країни. Фактично, проект працює виключно на сонячній енергії і системах сонячного опріснення і буде споживати нульову енергію протягом всього 6-місячного періоду Всесвітньої виставки.

Що стосується впливу павільйону, то в проекті йдеться про те, що він «покликаний спонукати відвідувачів замислитися про свою роль у встановленні більш міцних взаємин між природою і штучним середовищем, […] В ході творчого і пізнавального подорожі індивідуальних і колективних відкриттів відвідувачі отримають випробувати і зрозуміти, як Сінгапур перетворюється в місто в саду, де між спільнотою, природою і штучним середовищем існують синергетичні і спільні відносини ». Singapore павільйон очолює перепланування міста, планування землекористування Сінгапуру і збереження агентство і виробництв Radius Експериментального International.

news