Раз у тиждень ми надсилаємо цікаві новини по оздобленню житла та тенденціях будівництва

м. Київ

вул. Саксаганського 133 б

Телефон

+38 097 566 62 68

Працюємо: Пн-Сб

З 8:00 до 19:00

Як правильно вибрати шпалери для вашого дому?

Як вибрати шпалери, які будуть найкраще працювати у вашому домі.

Як правильно вибрати шпалери для вашого дому

Пройшли ті часи яскраво-жовтих шпалер, які ви пам’ятаєте з дому своїх бабусь. Прийшов час дати шпалерам ще один шанс в якості альтернативи малювання. Ось як вибрати шпалери, які будуть найкраще працювати у вашому домі.

Як правильно вибрати шпалери для вашого дому?

Думка про шпалери викликає у деяких почуття ностальгії. і біль для інших. Видалення шпалер може бути важким процесом, який змушує людей назавжди відмовитися від шпалер. Чи вони думають тільки про шпалери як про великих і сміливих квіткових візерунках, які більше підходять для казино, ніж для їх будинку. Але шпалери повертаються, і є дизайни і стилі, які підійдуть практично на будь-який смак.

Набагато легше додати трохи примхи в будинок, використовуючи шпалери з акцентом на нахабному або іронічному об’єкті. Фарба просто не передає повідомлення так легко. Традиційний дизайн шпалер може моментально передати серйозне і формальне настрій.

Знайдіть правильний дизайн

Як правильно вибрати шпалери для вашого дому?

Яскраві принти на шпалерах привертають увагу домовласників, які бажають представити свої стіни як мистецтво. Але ці типи проектів можуть стати застарілими і привести до докори сумління покупців в майбутньому.

Тонкі візерунки і моделі, що імітують органічні предмети, мають більшу витривалістю і з меншою ймовірністю вступають в протиріччя з меблями або мистецтвом стін. Будьте обережні при виборі невеликих малюнків, так як їх може бути важко вирівняти при установці панелей шпалер поруч один з одним.

Шпалери з більш текстурированим і візерунчастим зовнішнім виглядом можуть допомогти приховати недоліки на поверхні стіни. Вони виглядають краще за все в звичайній кімнаті, наприклад, в лігві або спальні.

Плоский і гладкий дизайн шпалер пропонує більш витончений вид і найкраще працює в формальної зоні, такий як передпокій або їдальня. Якщо ви хочете плоский вид, але ваші стіни занадто шорсткі, використовуйте підкладку, яка забезпечить гладку поверхню для ваших шпалер.

Шпалери які відповідають стилю кімнати

Спочатку розглянемо стиль кімнати, яку ви прикрашаєте:

  • Якщо це романтично, спробуйте ніжні дамаські і квіткові візерунки в приглушених пастельних тонах.
  • Якщо це невимушено, штучні покриття, такі як бісер і штукатурка, є простими, випадковими варіантами. Поєднання бісерних шпалер з органічними, плавними квітковими візерунками також створює відчуття домашнього затишку.

 Якщо це сучасно / модно, розгляньте сміливі геометричні елементи з глянцевим і металевим акцентом. Великі і сміливі квіткові візерунки також є модним цього року.

  • Якщо це традиційно, зверніть увагу на хитромудрі дамаські смужки і смужки, які ідеально поєднуються з традиційною меблями і декором.
Як правильно вибрати шпалери для вашого дому?

Як ви будете використовувати шпалери в кімнаті

Далі з’ясуйте, як ви плануєте використовувати шпалери в кімнаті. Всі стилі не працюють однаково. Ось різні варіанти:

  • Покрийте всі чотири стіни. Класичний, простий дизайн в смужку, повішений горизонтально на всіх чотирьох стінах, надає свіжий сучасний вигляд. Масштабний і простий дизайн не перевантажує кімнату, а додає модний поворот.
  • Особливість однієї стіни. Виберіть яскравий, сміливий рисунок, щоб виділити область кімнати, наприклад, за диваном або ліжком. Дизайн з відтінком металік, слюда або блиск додасть стильний, гламурний відтінок.
  • Шпалери з кріслом-рейкою. Якщо ви працюєте за допомогою ключового для стільця, яка розділяє стіну, до неї легко привнести унікальний інтерес. Для класичного погляду, спробуйте пофарбувати шпалери з бісеру під спинкою крісла. Над поручнем крісла повісьте великий квітковий або Дамаску для оновленого погляду. Ще один цікавий спосіб роботи з направляючою для стільця – це закріпити стіну візерунком під нею, наприклад, ефектними дамаської шпалерами, і зафарбувати координуючий колір над нею. Додавання шпалер таким способом створює унікальний елемент подиву, не часто зустрічається в кімнатах.
  • Додайте інтерес до стелі. Отримайте зовнішній вигляд олов’яних стель за допомогою забарвлених квадратів Грема і Брауна. Пофарбовані в класичний металевий відтінок, ви можете легко отримати посвідку олов’яного стелі в вікторіанському стилі.
Як правильно вибрати шпалери для вашого дому?

Ось ще кілька порад щодо вибору дизайну шпалер:

• Горизонтальні смуги розширять кімнату і змусять стелю виглядати коротше.

• Вертикальні смуги додають обсяг кімнаті і змушують стелю здаватися вище.

• Шпалери на світлому тлі змусять кімнату здаватися більше, навпаки, темні шпалери зроблять кімнату менше.

• Великі малюнки шпалер роблять кімнати менше, найкраще підходять для однієї стіни в більшій кімнаті.

Вінілові шпалери – найпоширеніші з доступних шпалер, їх найлегше повісити і почистити, що відмінно підходить для початківців майстрів.

Є два загальних типу вінілових шпалер, які ви знайдете в будинках. Вінілові шпалери можна обливати мильною водою. Він має паперову основу і паперову поверхню, яка при установці герметизується рідким вінілом.

Тверді вінілові шпалери, з іншого боку, повністю водонепроникні і ідеально підходять для кухонь і ванних кімнат. Цей тип шпалер може бути складніше видалити, ніж інші типи.

Існують і інші спеціальні види шпалер, наприклад, флокированниє і фольговані, які можуть мати гарний вигляд при правильному нанесенні. Але вони дорожче, ніж вініл, і їх краще використовувати економно.

Як правильно вибрати шпалери для вашого дому?

Виміряйте свій простір

Сама хитра частина покупки шпалер – це вибір стилю, який ви хочете. З’ясувати, скільки вам потрібно купити, повинно бути набагато простіше. Дотримуйтесь цієї основній формулі покупки шпалер.

• Виміряйте ваші стіни і помножте висоту на ширину кожної стіни в футах.

• Додайте всі розміри стіни, щоб отримати загальний квадратний метраж.

• Відніміть всі вікна і двері.

• Вивчіть мітку рулону на предмет площі покриття в квадратних метрах, яку забезпечує рулон, і переконайтеся, що вона перевищує загальну площу в квадратних метрах. • Купіть додатковий рулон, щоб переконатися, що у вас достатньо. Можуть статися помилки, і краще мати додатковий кидок (який можна повернути), а потім перебирати більше, які можуть бути або не бути доступними в майбутньому.

Схожі новини:

news