Раз у тиждень ми надсилаємо цікаві новини по оздобленню житла та тенденціях будівництва

м. Київ

вул. Саксаганського 133 б

Телефон

+38 097 566 62 68

Працюємо: Пн-Сб

З 8:00 до 19:00

Як приховати водопровідні труби?

Це найпопулярніші методи маскування водопровідних труб. При виборі враховуйте особливості наявного приміщення, а також доступний бюджет.

Як приховати водопровідні труби

Короб.

Труби можна помістити в своєрідний «чохол», який робиться з гіпсокартону або ДСП. Він маскує елементи і при цьому не перешкоджає доступу до труб. За допомогою короба можна приховати труби будь-якого діаметру.

Фарбування.

Якщо ви не бажаєте витрачати час і кошти на установку короба, просто покрийте труби фарбою. Так ви не тільки приховає їх, але і зробите повноцінною частиною інтер’єру. Краще фарбувати труби в колір приміщення. Вони не повинні контрастувати на тлі стін і меблів. Перед фарбуванням нанесіть шар ґрунтовки. Вона захистить від корозії і забезпечить краще зчеплення з фарбою. Якщо у вас пластикові труби, використовуйте склади без ацетону. Цей агресивний хімікат пошкоджує матеріал. Для фарбування труб, по яких тече гаряча вода, використовуйте термостійкий фарбу.

Маскування за допомогою меблів.

Правильно підібрана обстановка може закрити «незручні» деталі у ванній кімнаті. Наприклад, якщо труби вертикальні, їх добре маскують довгі пенали. Попередньо у них потрібно зняти задню стінку і зробити отвори для труб. Це не обов’язково робити самостійно. Можна скористатися послугою ремонт квартир під ключ.

Сантехнічні ролети.

Один з найсучасніших методів, який рідко зустрічається в квартирах. Ролети можуть бути механічними і автоматичними. Механічний варіант встановлюється, якщо закривається площа невелика. В таких умовах можна легко користуватися ролетів вручну. Якщо закривається площа більша, краще встановити автоматичні ролети з пружинним механізмом. Двигун системи повинен знаходитися усередині захищеного короба. В іншому випадку волога швидко виведе його з ладу.

Монтаж в стіну.

Найбільш радикальний метод. Воно актуальне, якщо ви плануєте робити ремонт в новобудові або перепланування. Все просто: водопровідні труби «вбудовуються» в стіну. Перевага – повне маскування елементів. Недолік – великі проблеми в разі аварії. Перед тим, як вбудувати труби в стіну, створіть детальний план розводки. Якщо навичок для цього не вистачає, скористайтеся послугами професіонала.

Пластикові панелі.

Недорогий і ефективний метод. На ринку є панелі різних форм, розмірів і відтінків. Панелі монтуються на каркас, що складається з металевих профілів. Недоліком пластикових панелей є пожежонебезпека. Якщо ви бажаєте мати вдома бездоганний рівень безпеки, цей варіант не для вас. Хоча зазначимо, що ванна кімната – далеко не саме вогненебезпечна приміщення в будинку. Словом, якщо ви замаскували труби за допомогою пластикових панелей, особливу увагу звертайте на захист від вогню. Крім того, не варто палити у ванній кімнаті. Сигаретний дим осідає на пластиковій поверхні, формуючи наліт. Про візуальної привабливості елементів в такому випадку можна буде забути.

Це найпопулярніші методи маскування водопровідних труб. При виборі враховуйте особливості наявного приміщення, а також доступний бюджет.

news